کارت ویزیت بیمه پاسارگاد

کارت ویزیت بیمه پاسارگاد
4 5 1 Product
50,000 ﷼

کارت ویزیت یکی از اولین و مهمترین ارکان برای شروع بازاریابی برای انواع کسب و کارها است. کارت ویزیت که عمدتاً به صورت چاپ افست ، چاپ میشود اما برای چاپ کارت ویزیت در تعداد کمتر و به صورت فوری از چاپ دیجیتال نیز استفاده میشود. کیفیت چاپ کارت ویزیت در چاپ افست بالاتر از چاپ دیجیتال است. طراحی کارت ویزیت توسط نرم افزارهای گرافیکی در سایزهای استانداردی انجام می گیرد و از لحاظ چاپ نیز کارت های ویزیت شامل جنس های مختلفی میباشند که نوع جنس به دلیل اندازه های خاصی که دارد میتواند در سایز طرح نیز تغییراتی داشته باشد. کارت های ویزیت به عنوان نمونه ای کوچک از خدمات کسب و کار شما بسیار کارآمد میباشد و برای آشنایی و نحوه ی ارتباط و تماس با کسب و کار شما میتواند گزینه مناسبی باشد و هزینه بازاریابی و تبلیغاتی از طریق کارت ویزیت هزینه کمتری نیز نسبت به سایر روش ها دارد.

کارت ویزیت بیمه پاسارگاد به طور اختصاصی و کامل برای بیمه پاسارکاد به صورت لایه باز و قابل ویرایش طراحی شده است. این طرح با تم رنگی خاص بیمه پاسارگاد به همراه لوگو بیمه پاسارگاد طراحی شده است و برای شرکت بیمه پاسارگاد و نمایندگی ها و زیرمجموعه های این بیمه مناسب میباشد. طرح مورد نظر در سایز 8.6 سانتیمتر و 4.8 سانتیمتر به صورت افقی در محیط نرم افزار ایلوستریتور طراحی شده است که به صورت وکتوری بوده و کیفیت بالایی نیز دارد. این فایل را میتوانید به راحتی در نرم افزار ایلوستریتور ویرایش کنید و با بالترین کیفیت ممکن چاپ کنید. در ضمن طرح مورد نظر به صورت یک رو طراحی شده است.

برای چاپ کارت ویزیت ، باید تغییرات لازم خود را بر روی فایل لایه باز کارت ویزیت اعمال کرده و از هریک از کارت های ویزیت فایلی با فرمت JPEG با بالاترین کیفیت ممکن ذخیره کنید تا فایل های ایجاد شده را بتوانید برای چاپ ، در اختیار چاپخانه قرار دهید.

انجمن طراحی گرافیک گراف30تی ارائه کننده انواع فایلهای لایه باز چاپی و طراحی آنلاین انواع فایل های گرافیکی میباشد.

کد محصول:24

محصولات مرتبط

نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان ثبت نام یا ورود
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location