سربرگ لایه باز شرکتی

سربرگ آماده شرکتی
سربرگ آماده شرکتیسربرگ لایه باز شرکتی
3.33333 5 3 Product
70,000 ﷼

سربرگ یکی از مهم ترین عناصر در یک سیستم اداری و شرکتی برای ارائه مکاتبات اداری میباشد و جزو الزامات هر ست اداری به شمار میرود و علاوه بر انجام کارهای روزمره ، طراحی سربرگ اختصاصی نیز میتواند یکی از راه های تبلیغ نیز به شمار رود که هر سربرگ شامل اطلاعات مهمی همچون ، لوگو و نام تجاری به همراه مشخصات و اطلاعات موسسه موردنظر میباشد. سربرگ ها در اندازه های A4 یا A5 طراحی و چاپ میشوند که چاپ سربرگ ها بیشتر در اندازه A5 مرسوم است. استفاده از فونت های مناسب و ترکیب و رنگبندی مناسب و قرارگیری المان های اصلی در جای مناسب از نکات قابل توجه در طراحی سربرگ میباشد.

سربرگ شرکتی طراحی شده که با توجه به تم رنگی و سبک به کار رفته در طراحی آن مناسب برای انواع شرکت ها و سازمان های رسمی میباشد و از گزینه های مناسب برای قرارگیری در ست اداری است. در  سربرگ لایه باز و آماده چاپ امکان شخصی سازی با توجه به برند شما نیز وجود دارد ، امکان جایگزین کردن لوگو ، آدرس وبسایت ، شماره تماس و نشانی وجود دارد. طرح سربرگ شرکتی به صورت دو رنگ طراحی شده است یعنی با دانلود این طرح ، میتوانید از هر دو تم رنگی این طرح گرافیکی بهره ببرید. این محصول در رنگ های قرمز و نارنجی دیزاین شده است و سایز مناسب چاپ برای این طرح اندازه A5 می باشد. فایل لایه باز سربرگ با فایل Tiff امکان تغییر در نرم افزار فتوشاپ را داراست.
برای اینکه از محصولات طراحی شده وبسایت گراف30تی در چاپ استفاده کنید ، میتوانید از فایل لایه باز یک نسخه با فرمت JPEG با بالاترین کیفیت ممکن دریافت کنید و فایل را برای چاپ به مرکز چاپ موردنظرتان ارسال نمائید.

انجمن طراحی گرافیک گراف30تی ارائه کننده انواع طرح های لایه باز چاپی و طراحی آنلاین انواع فایل های گرافیکی میباشد. 

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان ثبت نام یا ورود
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location