بنر عید مبعث پیامبر

mabaas-rassol
mabaas-rassolmabaas-rassol2
4 5 1 Product
70,000 ﷼

بنرها یکی از با ارزش ترین ابزار های تبلیغاتی برای انتقال یک خبر یا ارائه خدمات و یا معرفی یک محصول به مخاطبان خود است.  هدف بنر تبلیغاتی انتقال یک مفهوم به مخاطبان است. طراحی بنرهای تبلیغاتی مناسب میتواند باعث جذب و گیرایی مخاطبان شود و حتی بازده طراحی بنر مناسب میتواند از سایر روش های تبلیغاتی نیز بالاتر باشد. طراحی بنر را میتوان یکی از سخت ترین طراحی های تبلیغاتی به شمار آورد زیرا گرافیست مجبور است در خلاصه ترین حالت ممکن و حتی در بعضی مواقع در کوچک ترین فضای موجود خالق اثری هنری باشد که قرار است پیام بسیار مهمی را به مخاطبین خود انتقال دهد.

لفظ بنرهای مناسبتی به بنرهایی گفته میشود که برای انواع مراسم های شادی یا غم طراحی میشود بنرهایی مانند بنرهای میلاد و مبعث که پیام آور شادی هستند و بنرهای ماه محرم و وفات که بیانگر بنرهای اندوه است. بنر مبعث پیامبر اکرم بنر مناسبی آماده ای میباشد که در اندازه 2 متر در 1 متر به صورت افقی طراحی شده است و قابلیت چاپ شدن در این سایز را دارد. بنر لایه باز عید مبعث به صورت کاملاً لایه باز میباشد و امکان تغییرات در طرح نیز وجود دارد و بنر مبعث پیامبر در محیط نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است.
در صورت چاپ کردن بنر ، یک خروجی از فایل نهایی و آماده شده با فرمت JPEG با بالاترین کیفیت داشته باشید و آن را میتوانید در اختبار چاپخانه قرار دهید.

انجمن طراحی گرافیک گراف30تی ارائه کننده انواع طرح های لایه باز چاپی و طراحی آنلاین انواع فایل های گرافیکی میباشد. 

کد محصول:14

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان ثبت نام یا ورود
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location