بنر اطلاع رسانی شب قدر

ghaderbanner01
ghaderbanner01ghadrbanner02
5 5 1 Product
رایگان

بنرها یکی از با ارزش ترین ابزار های تبلیغاتی برای انتقال یک خبر یا ارائه خدمات و یا معرفی یک محصول به مخاطبان خود است.  هدف بنر تبلیغاتی انتقال یک مفهوم به مخاطبان است. طراحی بنرهای تبلیغاتی مناسب میتواند باعث جذب و گیرایی مخاطبان شود و حتی بازده طراحی بنر مناسب میتواند از سایر روش های تبلیغاتی نیز بالاتر باشد. طراحی بنر را میتوان یکی از سخت ترین طراحی های تبلیغاتی به شمار آورد زیرا گرافیست مجبور است در خلاصه ترین حالت ممکن و حتی در بعضی مواقع در کوچک ترین فضای موجود خالق اثری هنری باشد که قرار است پیام بسیار مهمی را به مخاطبین خود انتقال دهد.

بنرهای مناسبتی به بنرهایی گفته میشود که برای انواع مراسم های شادی یا غم طراحی میشود بنرهایی مانند بنرهای میلاد و مبعث که پیام آور شادی هستند و بنرهای ماه محرم و وفات که بیانگر بنرهای اندوه است. 

بنر لایه باز شب قدر یکی از بنرهای پراستفاده در مراسم شب های قدر و مراسم سوگواری شهادت امام علی (ع) در ماه مبارک رمضان میباشد. بنر اطلاع رسانی شب قدر برای بیان زمان ، مکان ، سخنران و مداح مراسم در شب های قدر ماه رمضان مورد استفاده قرار میگیرد. بنر رایگان شب قدر با کیفیت و رزولوشن 72 مناسب برای چاپ طراحی شده است و طراحی آن به صورت عمودی در سایز 2 متر در 1 متر بوده و برای بنرهای استند مناسب میباشد.

برای چاپ هر یک از بنرهای طراحی شده توسط گراف30تی، کافیست پس از تغییرات و ویرایش طرح بنا بر سلیقه و خواسته خود ، یک فایل خروجی با فرمت JPEG با بالاترین کیفیت موجود ذخیره نمایید و فایل ایجاد شده را میتوانید برای چاپ در اختیار چاپخانه موردنظر قرار دهید. حالت رنگی و رزولوشن طرح ها را تغییر ندهید.

انجمن طراحی گرافیک گراف30تی ارائه کننده انواع طرح های لایه باز چاپی و طراحی آنلاین انواع فایل های گرافیکی میباشد. 

کد محصول:19

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان ثبت نام یا ورود
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location