سبد خرید خالي مي باشد

خدمات طراحیلوگوبنرتراکتکارت ویزیتسربرگپاکت نامهاسکینتایپوگرافیاینفوگرافیکقالب وبسایتبیلبوردکاور موزیکگراف30تی

سفـارش طراحــی

معرفی خدمات طراحی اختصاصی Graph30T

طراحی لوگو

طراحی لوگو

طراحی لوگو ار مهم ترین و اولین گامی است که برای برندسازی مورداستفاده قرار میگیرد. لوگو ، نماد یا آرم بیان کننده ی شمای کلی از یک موسسه خدماتی ، شرکت یا ... میباشد و طراحی آن نیز باید متناسب با خدمات ارائه شده به صورت اختصاصی طراحی شود. در طراحی لوگو دو سبک کلی وجود دارد : 1. لوگوتایپ یا لوگو نوشتاری سبکی از طراحی لوگو است که المان اصلی طراحی آن نام برند یا حروف میباشد برای نمونه لوگو گوگل ، فیسبوک و توییتر. 2. سبک دیگر ، لوگو ترکیبی است که عناصر سازنده آن متن و تصویر میباشد که طراحی تصویر باید به صورت اختصاصی و متناسب با موضوع کاری انجام شود. برای نمونه از این نوع سبک طراحی ، لوگو شرکت پپسی و آدیداس و پوما میتوان نام برد.
طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت جزء یکی از پرکاربرد ترین ابزار تبلیغاتی یک برند و معرفی خدمات و اطلاعات خود میباشد. طراحی کارت ویزیت به دلیل اندازه طراحی آن ، باید به شکلی طراحی شود که در یک نگاه ، توجه بیننده را جلب کند. عموماً در کارت ویزیت مهم ترین اطلاعات و خدمات ذکر میشود. کارت ویزیت استاندارد در اندازه 9 در 6 سانتیمتر نمونه مستطیلی و 5.5 در 5.5 سانتیمتر نمونه مربعی ، طراحی میشود البته در سازهای دلخواه نیز امکان طراحی و چاپ وجود دارد که باید با چاپخانه مورد نظر هماهنگ شود. اطلاعات و تصاویر موردنیاز خود را میتوانید برای سفارش کارت ویزیت به همراه فرم سفارش پیوست کنید.
طراحی بنـر

طراحی بنـر

استفاده از بنر تقریبا برای هر مناسبت و مراسم و هر اطلاع رسانی دیگری رایج است و از موارد اصولی در طراحی بنر استفاده از المان های مختلف و چیدمان درست آنها و متون است به صورتی که باعث جلب توجه بیننده شود و طراحی بنر به طور کلی در دو صورت بنر افقی و بنر عمودی ( استند ) انجام میپذیرد و اندازه های طراحی بنر در سایزهای دلخواه انجام میشود. برای سفارش طراحی بنر فایل های تصویری و متنی مورد نیاز خود را به همراه فرم سفارش پیوست کنید.
طراحی تراکت

طراحی تراکت

طراحی تراکت تبلغاتی یکی دیگر از ابزار تبلیغاتی پرکاربرد میباشد که برای انواع مشاغل ، شغل ها و کسب و کارها طراحی و ارائه میشود. طراحی تراکت به طور کلی به دو صورت یک رو و دورو قابل طراحی و چاپ میباشد و در اندازه های کاغذهای استاندارد A3 ، A4 ، A5 قابل چاپ میباشد. در طراحی تراکت متون نوشته شده به صورت جزئی تر و کامل تر نسبت به کارت ویزیت تنظیم و طراحی میشود. برای ثبت سفارش طراحی تراکت میتوانید فرم سفارش را در انتهای صفجه ارسال نمایید.
طراحی سربرگ

طراحی سربرگ

سربرگ کاغذ آرم دار و طراحی شده ای میباشد که امور نوشتاری روزمره کاربرد بسیاری دارد و در سازمان ها و شرکت ها نیز برای مکاتبات رسمی مورد استفاده قرار میگیرند به همین رو طراحی اختصاصی و سفارشی سربرگ از اهمیت بالایی برخوردار است. سربرگ ها در سایزهای مختلفی قابل طراحی هستند اما متداول ترین آن برای کاغذ A5 میباشد. چاپ سربرگ نیز میتواند به صورت یک رو یا دورو باشد که رایج ترین آن همان یک رو است. برای سفارش طراحی اختصاصی سربرگ فرم سفارش طراحی را تکمیل نمایید.
طراحی اسکین لپ تاپ

طراحی اسکین لپ تاپ

یکی از طراحی های جالبی که از چندین جنبه مفید است ، طراحی اسکین لپ تاپ یا همان کاور پشت لپ تاپ میباشد. طراحی کاور هم به دلیل محافظت از پوشش رویی لپ تاپ و همچنین محافظ از خراش پیداکردن میتواند امنیت سیستم شما را بالا ببرد و همچنین استفاده از یک طرح دلخواه و زیبا نیز جذبه زیبایی ایجاد می کند. طراحی کاور لپ تاپ برای موسسات و شرکت ها نیز اهمیت بالایی دارد و با یک کار ساده میتوان بر روی همه ی سیستم ها لوگو و یا آرم شرکت را طراحی کرد. برای ثبت سفارش طراحی اسکین لپ تاب فرم ثبت سفارش در پایین صفحه را ارسال کنید.
طراحی پاکت نامه

طراحی پاکت نامه

پاکت نامه از موارد چاپی است که خیلی مواقع مورد استفاده قرار میگیرد و طراحی آن نیز به نوبه خود از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی پاکت نامه هایی که جنیه رسمی دارند و برای مکاتبات اداری استفاده میشود و استفاده از لوگو و نماد شرکت باعث شخصی سازی کردن طرح میشود و همچنی در مراسم و رویدادهای مختلف نیز که به فراخور آن نیاز به طراحی های ویژه و سفارشی میباشد. سایز پاکت نامه نیز بستگی به شرایط کاربرد آن دارد که میتواند در سایزهای مختلف طراحی شود.
طراحی تایپوگرافی

طراحی تایپوگرافی

یکی از سبک های طراحی متن که در زبان فارسی هم بسیار رواج پیدا کرده و اتفاقاً ایده ها و خروجی های زیبایی هم ایجاد میکند طراحی اسم ها ، برند ها و متن های خاص به صورت تایپوگرافی و کالیگرافی میباشد. تایپوگرافی به نحوه چینش حروف در کلمات گفته میشود و کالیگرافی به طراحی و خوشنویسی کردن کردن مربوط میشود که با سایه دادن به حروف همراه است. از این نمونه طراحی ها تقریباً در همه ی آثار چاپی و غیر چاپی استفاده میشود. برای ثبت سفارش کلمه ی مورد نظر خود برای تایپوگرافی و کالیگرافی فرم صفارش طراحی را تکمیل کنید. در پایان هم نسخه چاپی و هم غیر چاپی به شما تحویل داده خواهد شد.
طراحی اینفوگرافیک

طراحی اینفوگرافیک

اینفوگرافیک تصاویر طراحی شده ای هستند که به قصد اطلاع رسانی و آموزش با استفاده از المان ، نمودار و متن طراحی میشوند که هم مطالب آن در عین مختصر بودن ، مفید هستند و هم جلوه تصویری بودن و گرافیکی بودن آن باعث توجه بیشتر بینندگان میشود. طراحی اینفوگرافیک نیز جزئ دسته از طراحی هایی است که هم استفاده چاپی و غیرچاپی دارد که اتفاقاً امروزه استفاده از اینفوگرافیک ها برای استفاده غیرچاپی و استفاده در فضای اینترنت ، سایت ها و شبکه های اجتماعی بیشتر دیده میشود. برای ثبت سفارش خود میتوانید در همین صفحه با ارسال فرم سفارش طراحی ثبت کنید.
طراحی قالب سایت

طراحی قالب سایت

طراحی اختصاصی قالب سایت امکانی ویژه برای طراحان و توسعه دهندگان وبسایت ها میباشد که البته برای دوستانی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستند ، داشتن یک قالب سایت اختصاصی با طراحی جالب و استفاده از امکاناتی که موردنظر خود است ، بسیار اهمیت دارد.در این بخش ، صفحه ی اصلی سایت به همراه سه صفحه ی دیگر از سایت طراحی و ارائه میشود. همچنین امکان طراحی قالب سایت به صورت ریسپانسیو و واکنشگرا که حالت نمایش قالب در سایر پلتفرم های تبلت و موبایل نیز امکان پذیر است. قبل از ارسال فرم سفارش طراحی قالب سایت برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
طراحی کاور موزیک

طراحی کاور موزیک

یکی از مواردی که پیش تر به اندازه امروزه توجه و اهمیت داده نمی شد ، طراحی کاور موزیک است. طراحی عکس از آثار موسیقی که در وبسایت های مختلف قرار میگیرد ، بسیار اهمیت دارد و در میزان توجه بینندگان و دریافت آثار موسیقی نیز رابطه مستقیمی دارد. از این نکته مهم تر این است که کاور موزیک طراحی شده یک نما و جلوه ای خاص و کمتر دیده شده داشته باشد و همچنین با کلیات قطعه موسیقی ارتباط داشته باشد. برای ارسال فرم سفارش طراحی کاور موزیک میتوانید فرم سفارش طراحی را تکمیل و ارسال نمایید. توجه داشته باشید که طراحی کاور موزیک با تصویر ارسالی از طرف خود خواننده امکان پذیر است و مراحل عکسبرداری توسط تیم ما انجام نمیگیرد.
طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد

بیلبورد امکانی برای تبلیغ و اطلاع رسانی در یک فضای بزرگ تر و امکان دیده شدن بیشتر است که بر سازه های فلزی قرار میگیرد و در جاده ها ، خیابان ها و بزرگراه ها بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. از طرفی عموماً بیشتر افرادی که بیننده بیلبورد ها هستند راننده ها و سرنشینان ماشین هستند و امکان توجه بیش از اندازه وجود ندارد طراحی بیلبورد نیز نیز باید با اصول و دقت بالایی طراحی شود که بتواند با یک نگاه بیننده کل موضوع و هدف از تبلیغ خود را اعلام کند.برای ثبت سفارش طراحی بیلبورد به پایین صفحه مراجعه کنید و فرم را تکمیل نمایید.

اطلاعات تماس

پشتیبانی فایل ها و پروژه ها از طریق واتساپ یا تلگرام صورت میگرد

09338010472

09338010472

Image

وسایت گـراف30تی در زمینـه خدمات طراحی گرافیـک و دوره های آموزشی حرفه ای و تخصصی در زمینه گرافیک و طراحی رابط کاربری مشغـول است و ارائه کننده فایل های لایـه باز و پـروژه های آمـاده تصویری و ویدیویی است.

اطلاعیه

دوره حرفه ای نرم افزار ایکس دی

دوره رنگ شناسی و روانشناسی رنگ

دوره مقدماتی نرم افزار فتوشاپ

به زودی

به زودی

75 درصد

کلیه حقوق مادی و معنوی طراحی سایت و سئو برای وبسایت گراف 30تی محفوظ میباشد