طراحی Ui و Ux | طراحی رابط کاربری وبسایت و اپلیکیشن

یکی از لازمه های شروع به یک استارتاپ با راه اندازی وبسایت و اپلیکیشن همراه میشود ارائه یک ظاهر دلپسند برای کاربران و ارائه تمامی نیازهای کاربر با توجه به خدمات ارائه شده در سایت است. اهمیت این موضوع مانند تمامی مواردی است که ما در زندگی روزمره به ظاهر هر چیزی که میبینیم توجه میکنیم. اولین برخوردی که با یک وبسایت و اپلیکیشن ایجاد میشود بررسی کاربر به وبسایت در یک نگاه کلی و شروع به پیداکردن اهداف از سایت مورد نظر است که اهمیت به موارد ui و Ux به صورت مستقیم بر میزان فروش، بازدید و میزان بازگشت مشتریان و تبدیل آنها به مشتریان دائمی و در نهایت برند شدن کسب و کار در فضای وب دارد.
سفارش طراحی ui وبسایت

طراحی رابط کاربری ( User Interface )

طراحی ui یا رابط کاربری به ظاهر محصول اشاره دارد که میتواند ظاهر یک سایت، ظاهر یک اپلیکیشن و نرم افزار و ظاهر یک داشبورد و موارد دیگر باشد. طراحی رابط کاربری بر پایه اصول و قوانینی باید صورت گیرد که هم قوانین طراحی گرافیک را درنظر داشته باشد و هم بر پایه قوانین ارائه برای برنامه نویسان و developerها است.
 

طراحی تجربه کاربری ( User Experience )

طراحی UX یا تجربه کاربری به مواردی که بر پایه رعایت قوانینی است که میتواند با رعایت آن در طراحی گرافیک یک ارتباط و تعامل رضایت بخشی را بین کاربر ومحصول ایجاد کرد. تجربه کاربری میتواند بر اساس تجربیات طراح، بررسی و آنالیز وبسایت های رقیب، انواع تست های مخصوص طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری و ... انجام گیرد.تجربه کاربری در طول پروژه درحال بررسی عملکرد سایت میباشد و با تست های گوناگون به سوی بهتر شدن و کاربرپسند شدن عملکرد محصول میشود
سفارش طراحی ux

خدمات طراحی ui و ux گراف30تی

وبسایت گراف30تی به منظور فعالیت در حوزه های طراحی گرافیک و آشنایی با روند برنامه نویسی و فرآیندهای کدنویسی و تجربه فراوان، توانسته کسب و کارهای اینترنتی موفقی را در بستر اینترنت راه اندازی نماید و همواره همراه با کسب و کارها به سمت موفقیت های بیشتر و ایجاد خروجی بهتر برای مشتریان در تلاش است.
فرآیندهای طراحی Ui در سایت گراف30تی در چندین مرحله صورت میپذیرد که باید در ابتدا طراحان رابط کاربری بر اساس روند نیازهای کاربران کسب و کار و خدمات ارائه کننده به دنبال بهترین راه های پاسخگویی برای کاربران حرکت میکند و در این روند را مشاوره هایی را با مشتریان برای درک بهتر محصول انجام میشود و در مراحل اجرایی در ابتدا پیشنمایش از محصول بر اساس نیازها ارائه میشود و پس از بررسی طراحی نهایی آن صورت میپذیرد و همراه آن پروتوتایپی از محصول که مشابه محصول کدنویسی شده است تحویل مشتری داده میشود تا بتواند دقیقاً همانند حالت پیاده سازی شده با محصول ارتباط برقرار کند و در طی این روند بر پایه تجربه کاربری تست های محصول در هنگام طراحی و پس از آن نیز تست های تجربه کاربری ادامه پیدا میکند و همواره برای بهترشدن محصول نهایی تغییرات را اعمال میکند و مشاوره های لازم را در تیم های برنامه نویسی نیز اعمال میکند.
 
طراحی وایرفریم

طراحی وایرفریم

طراحی رابط کاربری

طراحی رابط کاربری

طراحی تجربه کاربری

طراحی تجربه کاربری

تست محصول

تست محصول

هزینه طراحی رابط کاربری

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری در تیم گراف30تی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به هیچ عنوان کیفیت کار نباید با زمان و هزینه مقایسه شود و باید در بالاترین سطح تحویل مشتری داده شود. مدت زمان وهزینه پروژه های طراحی رابط کاربری به صورت دقیق مشخص نمیباشد و کاملاً بر طبق امکانات هر پروژه و تعداد صفحات و ویژگی هایی که هر بخش از محصول دارد قابل تشخیص میباشد و هزینه تایید شده طراحی ui پروژه در چندین بازه زمانی مشخص پس از تکمیل کار پرداخت میشود و به صورت مرحله مرحله است. تایید نهایی پروژه نیز براساس رضایت و مباحث تکنیکی و تخصصی و برپایه سلیقه و خدمات ارائه شده مشتری انجام می پذیرد.
 

اطلاعات تماس

پشتیبانی فایل ها و پروژه ها از طریق واتساپ یا تلگرام صورت میگرد

09338010472

09338010472

Image

وسایت گـراف30تی در زمینـه خدمات طراحی گرافیـک و دوره های آموزشی حرفه ای و تخصصی در زمینه گرافیک و طراحی رابط کاربری مشغـول است و ارائه کننده فایل های لایـه باز و پـروژه های آمـاده تصویری و ویدیویی است.

اطلاعیه

دوره حرفه ای نرم افزار ایکس دی

دوره رنگ شناسی و روانشناسی رنگ

دوره مقدماتی نرم افزار فتوشاپ

به زودی

به زودی

75 درصد

کلیه حقوق مادی و معنوی طراحی سایت و سئو برای وبسایت گراف 30تی محفوظ میباشد