سبد خرید خالي مي باشد

آموزش فتوشاپ | آموزش مقدماتی فتوشاپ | آموزش حرفه ای فتوشاپ

آموزش صفرتا صد فتوشاپ

نرم‌افزار فتوشاپ یکی از نرم‌افزارهای محبوب در زمینه طراحی گرافیک میباشد که توسط شرکت Adobe تولید شده است و طی نسخه هایی که هرساله تولید می شود ، تغییرات و بروزرسانی های زیادی صورت گرفته است که نسبت به نسخه های اولیه هم کاربردهای بیشتری توسط این نرم‌افزار در نظرگرفته شده و کاربرپسند بودن این نرم‌افزار روز به روز بیشتر شده است که یکی از دلایل محبوبیت این نرم‌افزار نیز میباشد که یادگیری فتوشاپ و آموزش فتوشاپ راحت تر شده است و اضافه شدن قابلیت فارسی نویسی در محیط این نرم‌افزار کار را برای طراحان گرافیک فارسی زبان نیز مهیا کرده است. فرمت نرم‌افزار فتوشاپ PSD است و امکان خروجی گرفتن در اکثر فرمت های دیگر نیز وجود دارد.
فتوشاپ نرم‌افزاری گسترده میباشد که کاربرد آن برای طراحان گرافیک از سطح مبتدی تا حرفه‌ای را دربرمیگیرد و جزو نرم‌افزارهای مرجع در زمینه طراحی گرافیک به شمار می رود. در زمینه طراحی گرافیک نرم‌افزارهای دیگری نیز وجود دارند که عموماً برای یک تعداد کار خاصی تولید شده اند مثلاً نرم‌افزار ایلوستریتور که یکی دیگر از نرم‌افزارهای شرکت Adobe میباشد ، عمدتاً برای تصویرسازی ، طراحی لوگو ، طراحی اینفوگرافیک و ... میباشد که بر پایه وکتور طراحی میشوند.
آموزش فتوشاپ

کاربردهای نرم‌افزار فتوشاپ:

از آنجا که نرم‌افزار فتوشاپ کارکردهای بسیار زیادی دارد بهتر است که شما هم در همین مرحله اول که قصد یادگیری فتوشاپ را دارید با قابلیت های این نرم‌افزار آشنا شوید ممکن است کارهایی که شما قصد آن را دارید ، امکاناتش در نرم‌افزارهای دیگری ، هم به صورت اصولی تر و هم راحت تر وجود داشته باشد.
فتوشاپ در عکاسی کاربرد زیادی دارد ؛ از آنجا که نرم‌افزار فتوشاپ یک ویرایشگر تصویر بر اساس پیکسل میباشد ، میتوان در زمینه مونتاژ تصاویر ، رفع ایرادات و رتوش تصاویر ، ویرایش و ترمیم تصاویر قدیمی کاربردهای فراوانی دارد و از طرفی وجود افکت های متعدد و آماده ای که در این نرم‌افزار وجود دارد ، در طراحی تصاویر آتلیه نیز مورد استفاده قرار میگیرد و میتوان با آموزش فتوشاپ وارد هنر طراحی گرافیک در عکاسی شوید.
فتوشاپ در زمینه چاپ و تبلیغات نیز کاربردهای فراوانی دارد که در اکثر چاپخانه ها نیز از طراحان گرافیک که متخصص طراحی کارهای چاپی میباشند مورد استفاده قرار میگیرد و امکان طراحی کارت ویزیت ، بنر تبلیغاتی ، تراکت ، بروشور ، سربرگ و ... وجود دارد که کارهای چاپی بر پایه حالت رنگی CMYK طراحی میشوند که در این زمینه نیز رعایت اصول طراحی گرافیک و نکته های مهم در زمینه چاپ ، میتواند به همراه آموزش فتوشاپ شما را در این زمینه کاری به یک طراح گرافیک حرفه‌ای تبدیل کند.
نرم‌افزار فتوشاپ کاربردهای بسیاری را در زمینه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن و نرم‌افزارها دارد که این زمینه یک علم و تخصص خاص و حرفه‌ای میباشد که با نام UI Designer و UX Designer شناخته میشوند که UX هنر تجربه کاربری گفته میشود که بر اساس تجربه خوشایندی که کاربر با یک نرم‌افزار دارد میتواند پیشنهادات و موارد خود را در نرم‌افزار ارائه دهد و UI هنر رابط کاربری نام دارد که بیشتر به جنبه های بصری کار توجه دارد که حرفه‌ای شدن در این زمینه با آموزش‌های مقدماتی فتوشاپ هم امکان پذیر است اما نکته قابل توجه در این زمینه موضوع تجربه کاربری است که با کسب تجربه و تحقیقات بر روی سایت ها و نرم‌افزارهای مختلف امکان پذیر است. 
از طرف دیگر ، نرم‌افزار فتوشاپ در زمینه طراحی بنرهای سایت و نرم‌افزارها نیز کاربرد دارد و البته امکان طراحی انیمیشن در نرم‌افزار فتوشاپ این امکان را میدهد که بنرهای تبلیغاتی متحرک سایت ها نیز به کمک این نرم‌افزار طراحی شوند.
نرم‌افزار فتوشاپ در زمینه تصویر سازی هم امکانات و قابلیت های زیادی دارد و حتی با آموزش حرفه‌ای فتوشاپ می‌توانید به طراحی تصویر و المان های سه بعدی در این نرم‌افزار هم بپردازید و خروجی های شاخصی را ارائه دهید.
با شناخت تمامی این قابلیت های نرم‌افزار فتوشاپ شاید شما هم ترقیب شده باشید که در این زمینه های خاص آموزش فتوشاپ را دنبال کنید. فقط این نکته را هم توجه کنید که آموزش نرم‌افزاری گرافیکی به این معنا نیست که شما یک طراح گرافیک شده اید بلکه امکان نمایش اثر گرافیک خود را می‌توانید در این نرم‌افزارها انجام دهید و مورد دیگری که در کنار یادگیری فتوشاپ و نرم‌افزارهای دگیر میتواند شما را تبدیل به یک طراح گرافیک حرفه‌ای کند ، استفاده از خلاقیت شما و رعایت اصول و قواعد طراحی گرافیک است.
اگر تصمیم خود را گرفته‌اید می‌توانید با آموزش‌های فتوشاپ وب‌سایت گراف30تی خودتان را به یک گرافیست حرفه‌ای تبدیل کنید و از آشنایی با الفبای نرم‌افزار فتوشاپ ، تکنیک‌های نرم‌افزار فتوشاپ تا آموزش حرفه‌ای فتوشاپ با ما همراه باشید.

آموزش نرم افزار فتوشاپ

آموزش مقدماتیرایگاننرم افزار فتوشاپ

اطلاعات تماس

پشتیبانی فایل ها و پروژه ها از طریق واتساپ یا تلگرام صورت میگرد

09338010472

09338010472

Image

وسایت گـراف30تی در زمینـه خدمات طراحی گرافیـک و دوره های آموزشی حرفه ای و تخصصی در زمینه گرافیک و طراحی رابط کاربری مشغـول است و ارائه کننده فایل های لایـه باز و پـروژه های آمـاده تصویری و ویدیویی است.

اطلاعیه

دوره حرفه ای نرم افزار ایکس دی

دوره رنگ شناسی و روانشناسی رنگ

دوره مقدماتی نرم افزار فتوشاپ

به زودی

به زودی

75 درصد

کلیه حقوق مادی و معنوی طراحی سایت و سئو برای وبسایت گراف 30تی محفوظ میباشد